Systémové partnerstvo TAMARIS

 SHOP  IN  SHOP  a  STORE

Projekt SHOP IN SHOP a STORE je určený pre franchisových partnerov. Projekt SiS teda Shop in Shop: je konceptom, v ktorom časť predajne (min. 25m2) je vyhradená pre výrobky TAMARIS. Ďalšie časti predajne môžu byť využívané na predaj iných značiek obuvi. Výrobky na systémovej ploche TAMARIS sú vystavené v rámci firemnej filozofie na nábytku , ktorý je špeciálne vyvinutý pre tento účel. Plocha je vybavená systémovým nábytkom, doplnkami , podlahou a osvetlením.

Pri projekte STORE - sa jedná o predajnú plochu od cca 100m2, na ktorej sa prezentuje a predáva výhradne značka TAMARIS. Taktiež táto plocha je vybavená systémovým nábytkom, doplnkami , podlahou a osvetlením. V súčasnosti sa TAMARIS predáva na viac ako 770 systémových plochách po celom svete (a samozrejme aj u tradičných nesystémových predajcov).

Princíp predaja Shop in Shop a STORE je o partnerstve silnej značky a regionálneho predajcu , ktorý pod logom silnej značky dokáže vybrať z kolekcie Tamaris tie najlepšie vzory pre daný región.

Systémové partnerstvo je treba vnímať ako podnikateľskú príležitosť, ktorá Vám dáva možnosť zapojiť sa do podnikateľských aktivít silnej firmy s globálnym dosahom. Vstupom do takéhoto partnerstva získavate podporu firmy, ktorá patrí medzi lídrov v obuvníckom priemysle.

Chcete predávať TAMARIS ? Napíšte nám!

e-mail: info@tamaris-obuv.sk